LC1D18BD
LC1D18BD
SCHNEIDER ELECTRIC. TeSys D - Contactor - 3P AC-3 -
SCHNEIDER ELECTRIC
Terms and Conditions
30-day money-back guarantee
Shipping: 2-3 Business Days
SCHNEIDER ELECTRIC. Contactor Tesys D - 3P(3 NA) - AC-3 - <= 440 V 18 A - 24 V CC bobina.