VSF300-24
VSF300-24
FINE SUNTRONIX POWER SUPPLY Mod. VSF300-24, Input: 90V-132VAC-5.5A 50/60HZ 180V-264VAC-3.5A, 24V-13.0A.
FINE SUNTRONIX
Terms and Conditions
30-day money-back guarantee
Shipping: 2-3 Business Days