LC1D32BD
LC1D32BD
Contactor TeSyS D. 3P AC-3, 440V, 32 A, Bobina 24 VDC Antip.
SCHNEIDER ELECTRIC
Terms and Conditions
30-day money-back guarantee
Shipping: 2-3 Business Days